Peelingujące mydło z pestkami oliwek

Więcej widoków

Peelingujące mydło z pestkami oliwek
28,00 zł

Dostępność: W magazynie

Ręcznie wytwarzane, w pełni naturalne, wegańskie mydło-pasta z oliwą z oliwek, pulpą z czarnych oliwek oraz mielonymi pestkami tychże oliwek, o świeżym ziołowym zapachu. Oliwki, jak i wytłaczana z nich oliwa z oliwek bogate są w witaminę E działając nawilżająco, odżywczo i regenerująco na komórki naskórka. Mielone pestki oliwek stanowią idealny, naturalny i co najważniejsze pozostający w oliwnym klimacie, czynnik peelingujący w mydełku. Wspomniany zapach jest mieszanką trzech olejków eterycznych: majerankowego, tymiankowego i z drzewa kamforowego. Olejek majerankowy ma działanie uspokajające, rozgrzewające i przyspieszające gojenie ran. Olejek tymiankowy działa przeciwbólowo, przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie, przyspiesza regenerację uszkodzeń. Ponadto regularnie stosowany przez dłuższy okres czasu wykazuje działanie złuszczające. Olejek z drzewa kamforowego wykazuje działanie rozgrzewające, pobudzając miejscowo mikrokrążenie. Mydełko dogłębnie oczyszcza skórę (enzymatyczne złuszczanie jest wzmocnione poprzez mikromasaż mielonymi pestkami oliwek), poprawia mikrokrążenie i odżywia.


Na zwilżoną skórę nanosimy cienką warstwą pastę, pozostawiamy na skórze kilka minut, w celu zmiękczenia naskórka (peeling enzymatyczny). Następnie kolistymi ruchami wcieramy pastę w skórę (peeling mechaniczny) i dokładnie spłukujemy.

Objętość: 120ml


Opis

Szczegóły

Ręcznie wytwarzane, w pełni naturalne, wegańskie mydło-pasta z oliwą z oliwek, pulpą z czarnych oliwek oraz mielonymi pestkami tychże oliwek, o świeżym ziołowym zapachu. Oliwki, jak i wytłaczana z nich oliwa z oliwek bogate są w witaminę E działając nawilżająco, odżywczo i regenerująco na komórki naskórka. Mielone pestki oliwek stanowią idealny, naturalny i co najważniejsze pozostający w oliwnym klimacie, czynnik peelingujący w mydełku. Wspomniany zapach jest mieszanką trzech olejków eterycznych: majerankowego, tymiankowego i z drzewa kamforowego. Olejek majerankowy ma działanie uspokajające, rozgrzewające i przyspieszające gojenie ran. Olejek tymiankowy działa przeciwbólowo, przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie, przyspiesza regenerację uszkodzeń. Ponadto regularnie stosowany przez dłuższy okres czasu wykazuje działanie złuszczające. Olejek z drzewa kamforowego wykazuje działanie rozgrzewające, pobudzając miejscowo mikrokrążenie. Mydełko dogłębnie oczyszcza skórę (enzymatyczne złuszczanie jest wzmocnione poprzez mikromasaż mielonymi pestkami oliwek), poprawia mikrokrążenie i odżywia. Na zwilżoną skórę nanosimy cienką warstwą pastę, pozostawiamy na skórze kilka minut, w celu zmiękczenia naskórka (peeling enzymatyczny). Następnie kolistymi ruchami wcieramy pastę w skórę (peeling mechaniczny) i dokładnie spłukujemy.
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mailing